• Comfy COLOR BEDDING ściółka z kolorowej mieszanki celulozy, wiskozy i prasowanych nasion bawełny 3L

Color Bedding to naturalna ściółka wykonana z kolorowej mieszanki celulozy, wiskozy i prasowanych nasion bawełny. Świetnie sprawdzi się jako podłoże dla wszystkich małych gryzoni – myszy, chomików, myszoskoczków, a także szczurów. Stanowi miękki, wygodny i bezpieczny materiał do gniazdowania. Jest biodegradowalna, wolna od pyłu i bardzo chłonna. Nie alergizuje. Idealna do zabawy i budowania tuneli. Wyprodukowana w Polsce.

29.90
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 - 120 godzin
Cena przesyłki 14
Paczkomaty InPost 14
Kurier InPost 16
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Comfy COLOR BEDDING ściółka z kolorowej mieszanki celulozy, wiskozy i prasowanych nasion bawełny 3L

 

Color Bedding to naturalna ściółka wykonana z kolorowej mieszanki celulozy, wiskozy i prasowanych nasion bawełny. Świetnie sprawdzi się jako podłoże dla wszystkich małych gryzoni – myszy, chomików, myszoskoczków, a także szczurów. Stanowi miękki, wygodny i bezpieczny materiał do gniazdowania. Jest biodegradowalna, wolna od pyłu i bardzo chłonna. Nie alergizuje. Idealna do zabawy i budowania tuneli. Wyprodukowana w Polsce.

Wskazówki:

Nałóż do klatki odpowiednią warstwę ściółki – dla myszy ok. 5-12 cm, dla chomików 8-12 cm, a dla szczurów ok. 10-15 cm. W przypadku większych gryzoni warstwa może mieć 5-8 cm i pełnić funkcję podkładu do wchłaniania.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie