• EARTH RATED Reklamówki Lawendowe 120 szt.

Symbol: 585_20201125074649

W zestawie 120 szt. reklamówek o zapachu lawendy. Rozmiar pojedynczej reklamówki wynosi ok. 34 x 18 cm. Woreczki Eart Rated są: -ekologiczne
-wodoodporne
-degradowalne
-bezzapachowe

Brak towaru
29.50
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 - 120 godzin
Cena przesyłki 14
Paczkomaty InPost 14
Kurier InPost 16
Dostępność Brak towaru

W zestawie 120 szt. reklamówek o zapachu lawendy. Rozmiar pojedynczej reklamówki wynosi ok. 34 x 18 cm.

ZALETY LAWENDOWYCH WORECZKÓW EARTH RATED:

  • są DUŻE i WYTRZYMAŁE - przystosowane do psich odchodów, co daje większy komfort w zbieraniu nieczystości,
  • są SZCZELNE dzięki unikatowym zgrzewom,
  • są PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA - dzięki zawartości pro-degradanta TDPA rozkład następuje 100 do 1000 razy szybciej niż w tradycyjnych woreczkach foliowych
  • są BEZZAPACHOWE - idealne dla osób z nadwrażliwością węchową oraz nieprzepadających za intensywnymi zapachami tego typu produktów.
  • są BEZPIECZNE - ich odpowiednie wymiary pozwalają na całkowite zakrycie ludzkiej dłoni, co redukuje ryzyko przenoszenia pasożytów i bakterii niebezpiecznych dla zdrowia ludzi. 

WYBIERAJĄC EARTH RATED, DBASZ O ŚRODOWISKO

Wszystkie opakowania wykonane są z materiałów pochodzących z recyklingu, a zamiast plastikowych rolek wykorzystywany jest rdzeń z makulatury. Woreczki ulegają degradacji w ciągu bardzo krótkiego czasu - od kilku tygodni do 1-2 lat. Jest to możliwe dzięki innowacyjnej technologii produkcji EPI. Pozwala ona na szybszy rozkład, w przeciwieństwie do tradycyjnych woreczków, np. spożywczych. Technologia EPI została zaprojektowana tak, aby kontrolować i zarządzać cyklem życia produktów. Zawarty w nich pro-degradant TDPA katalizuje i kilkukrotnie przyśpiesza tę reakcję. 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie