• Humac Natur AFM 500g

Symbol: 589_20201125082348

Zdecydowanie niezbędnik na chore brzuszki! Idealnie nadaje się do podawania podczas problemów trawiennych i biegunek. Warto by zagościł w zwierzęcej apteczce na stałe.
Humac jest organiczno-mineralanym preparatem z wysoką zawartością kwasów huminowych.
Oczyszcza organizm z toksyn i bakterii oraz dostarcza niezbędnych pierwiastków niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Brak towaru
75.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 - 120 godzin
Cena przesyłki 14
Paczkomaty InPost 14
Kurier InPost 16
Dostępność Brak towaru

Aplikując HUMAC® Natur AFM dostarczamy do karmy zwierząt substancje mineralne i pierwiastki śladowe w formie chelatowej, które są łatwo przyswajalne w organizmie zwierząt.

Stosowanie preparatu koryguje skład mikroflory jelit: zapobiega rozmnażaniu się organizmów szkodliwych i wspomaga wzrost użytecznej mikroflory. Ogranicza powstawanie zapaleń i wspomaga odporność. Działa korzystnie na pH układu trawiennego. Chroni przed wchłanianiem substancji toksycznych, metali ciężkich, toksyn pleśni i bakterii i trujących dla organizmu związków z układu pokarmowego, które są usuwane z odchodami z organizmu zwierząt. Korzystnie poprawia wykorzystanie karmy i jej składników odżywczych, przyczyniając się do lepszego wykorzystania karmy. Poprawia mikroklimat w oborze przez absorpcję substancji azotowych i innych w postaci gazowej, co w zasadniczy sposób ogranicza emisję szkodliwych gazów.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie